27. 2. 2019

Chystá sa vaša žena hodiny?

Od

Muži často vôbec nevedia pochopiť, prečo ženy tak dlho riešia, čo si oblečú na obyčajnú párty. Je to predsa len párty, tak dačo na seba hodím a vybavené, no nie? Odpoveď je… no nie. Je jasné, že ženy to musia riešiť, hlavne preto, lebo sa chcú cítiť krásne, výnimočné a chcú mať pocit, že sú proste bohyne. A to im teda nikto neberie, keď sa na to pozriete v globále, no nie?

halenka

Mali by sa cítiť dobre, sú to predsa ženy, sú so sebou spokojné a mali by urobiť všetko presne tak, ako je pre nich najlepšie. A niekedy je smiešne, že sa tým vôbec chcete zaoberať, pretože nech sa deje čokoľvek, mali by ste sa zamyslieť hlavne nad tým, čo vás najviac teší a čo je pre vás naozaj dokonalé. Nemali by ste sa zamerať na to, prečo vaša partnerka chce samú seba tak vyparádiť, hoci už má vás, ona sa chce v prvom rade páčiť sama sebe, to je proste jasné. A preto si chce dať na tú párty, na ktorú idete spolu, luxusne tricko.

tričko
 
Všetko by bolo v poriadku, keby ste jej do toho obliekania až tak nekecali, no nie? Veď potrebuje svoj čas, potrebuje sa nad tým všetkým pozastaviť a nech sa deje čokoľvek, mali by ste sa proste reálne zamyslieť aj nad tým, prečo sa tak veľmi bojí, že sa nebude páčiť. Lebo ona, aj keď spolu možno chodíte už dlho, sa chce páčiť aj vám, chce, aby ste jej hovorili, že je krásna a túži potom, aby bolo všetko také, že z nej proste nebudete vedieť odtrhnúť zrak. To je naozaj dôležité a mali by ste si na to pamätať, veď ide v prvom rade o vašu partnerku, no nie? Tak ju v tom len potvrďte, nech sa parádi a pochopíte, že to bude všetko v poriadku. Mali by ste sa proste zamyslieť hlavne nad tým, čo je pre vás to najlepšie, veď o nič nejde, len o malé parádenie, ktoré ženu predsa teší a vás nezaťažuje, no nie? A keď máte pocit, že presne toto je to najlepšie, čo pre seba môžete urobiť, je jasné, že o ničom inom už nemusíte špekulovať.