30. 6. 2017

Domov ako z časopisu

Od

Hnevajú vás obrázky bytov a domov v časopisoch? Ani sa vám nečudujeme. všetko tam vyzerá ako z rozprávky. Interiér je perfektne usporiadaný a všetko má svoje miesto. Kto by tiež nechcel mať taký domov a interiér? Určite každý jeden z nás. Myslíte si, že je nemožné, aby ste mali aj vy taký priestor? To ani zďaleka nie je pravda. Je to oveľa jednoduchšie, ako sa na prvý pohľad zdá. Stačí, keď sa trošku posnažíte.

polštáře

Základom sú, na počudovanie, kvety. Nie však len také hocijaké
Mali by to byť pekné kvety, ktoré budú krásne vypĺňať váš priestor, no zároveň nepôsobiť gýčovo a nútene. Dbajte aj na to, aby kvetináče a vázy ladili s vaším priestorom. Keď budú umiestnené zle a v nevkusných kvetináčoch, určite vám to nepomôže. Taktiež ich pravidelne vymieňate, ak dávate prednosť tým vo vázach. Suché kvety pôsobia depresívne. Okrem estetickej funkcie však kvety pôsobia aj na dobrú energiu vo vašom dome a čistia vzduch.

Štýlové doplnky, ktoré budú symbolom luxusu
Na detailoch záleží, to je každému jasné. Práve minimalistické doplnky, ktoré budú pôsobiť štýlovo je to, čo každá domácnosť potrebuje. nebojte sa miešať staré a nové veci, no neprežeňte to. Keď je niečoho veľa, je to nevkusné, a to jednoznačne nepotrebujete. Nebojte sa však umiestniť na vaše steny trochu umenia. Umenie pôsobí ako pútač pozornosti, takže ho môžete umiestniť na miesta, s ktorými nie ste príliš spokojní. Najlepším riešením sú fotografie, pri ktorých sa zvykne zastaviť skoro každý človek.

jídlo

Množstvo a množstvo odkladacieho priestoru
To je to, čo potrebuje každá domácnosť. Nikdy dobre nepôsobí, keď máte na stole veľkú kopu papierov alebo všade porozhadzované hračky vášho dieťaťa. S úložnými priestormi máte tento problém vyriešený. Kúpte veľa krabíc s vhodnými motívmi a ladiacimi farbami. Uvidíte, že budete všetci spokojní. Takto budete mať váš domov nielen ako z časopisu o bývaní, ale v ňom budete mať aj poriadok.

4.3/5 - (3 votes)